Вітаємо стипендіатів ім. Лесі Українки! За рішенням педагогічної ради школи та підсумків
навчальних досягнень учнів школи за 1 семестр
2011-2012 н.р. та результатів ІІ туру
Всеукраїнських предметних
олімпіад з базових дисциплін,
інтелектуальних та мистецьких конкурсів, турнірів нагороджуються: Сайкевич Діана (3-б кл.) – за ІІ м. у конкурсі ім. П.Яцика
Єрмолін Даниїл
(4-а кл.) – за ІІ м. у конкурсі ім.. П.Яцика
Тимрук Діана (4-б кл.) за І місце у конкурсі «Сурми
звитяги»
Тимрук Романна (4-б кл.) заІ місце у конкурсі «Сурми
звитяги»
Гладенюк Анастасія (5-в кл.) за відмінне навчання
Кічула Ірина (5-в кл.) за відмінне навчання
Лоїк Вікторія (5-в кл.) за відмінне навчання
Королишин Ярема (6-а кл.) за відмінне навчання
Морозов Микола (6-а кл.) за відмінне навчання; ІІ
місце в олімпіаді з математики
Пилипович Оксана (6-в кл.) за відмінне навчання
Пелищишин
Юрій (7-а кл.) за відмінне навчання; І місце в олімпіаді з математики; ІІІ
місце в олімпіаді з географії
Кузяків Ярина (7-а кл.) за перемогу у конкурсі «Об’єднаймося, браття мої»
Левус Яна (7-а кл.) за ІІ місце в олімпіаді з
фізики
Дейнека Анастасія (8-а кл.) за відмінне навчання
Тріпник Христина (8-а кл.) за відмінне навчання
Дорожовець
Анастасія (8-б кл.) за відмінне навчання; І місце в к. ім. П.Яцика; І місце в
олімпіаді з географії; І місце в олімпіаді з хімії; ІІ місце в олімп. з англ..
мови; ІІ місце – з математики; ІІ місце – з біології; ІІ місце – з історії.
Лапотков Валентин (8-б кл.) за ІІІ місце в
олімпіаді з фізики
Касьяненко Софія (9-а кл.) за ІІ місце в олімпіаді
з англ. мови
Гараздовська Ірина (9-а кл.) за І місце в олімпіаді
з географії
Кінах
Юрій (9-б кл.) за ІІ місце в олімпіаді з фізики; ІІ місце в олімпіаді з хімії
Довгань Остап (9-б кл.) за ІІ місце в олімпіаді з
трудового навчання
Процишин Володимир (9-б кл.) заІІІ місце в
олімпіаді з правознавства
Баляш Ярина (10-а кл.) за відмінне навчання
Івасик
Вікторія (10-а кл.) за відмінне навчання; ІІІ місце в олімпіаді з математики
Буждиган Олена (10-а кл.) за відмінне навчання
Гаравська Аліна (10-а кл.) за відмінне навчання
Тимчишин
Ярина (10-а кл.) за відмінне навчання; ІІІ місце в олімпіаді з англ..мови
Стародуб Євгенія (10-б кл.) за І місце в олімпіаді
з християнської етики
Брода Анна - Марія (10-б кл.) за ІІІ місце в
олімпіаді з фізики
Петришин
Наталія (10-б кл.) за відмінне навчання; І місце в олімпіаді з хімії
Дехтяр
Сергій (10-б кл.) заІ місце у півфіналі конкурсу «Золотий байт - 2011»; ІІ
місце в олімпіаді з інформатики
Чесноков Ігор (10-б кл.) за І місце у півфіналі
конкурсу «Золотий байт - 2011»
Яцик Марія (10-б кл.) за відмінне навчання
Сухоцька
Наталія (11-а кл.) за відмінне навчання; І місце в олімпіаді з англ..мови; ІІІ
місце – з української мови; ІІІ місце – з хімії
Дмитренко
Валентин (11-а кл.) за І місце у півфіналі та фіналі конкурсу «Золотий байт -
2011»; ІІ місце в олімпіаді з інформатики;
Петровська Ірина (11-а кл.) за ІІІ місце в
олімпіаді з німецької мови
Шевченко
Світлана (11-а кл.) заІ місце у конкурсі ім. П.Яцика; ІІІ місце у конкурсі ім.
Т.Шевченка
Копчак
Олеся (11-а кл.) за ІІІ місце у конкурсі «Світова література вчить»
Бончик Оксана (11-а кл.) за відмінне навчання Від імені всіх вчителі та учнів школи щиро вітаю наших стипендіатів бажаю, щоб ці перемоги стали гарним стартом до нових звершень!
|