Четвер, 19.10.2017, 15:52Вітаю Вас Гість | RSS
СЗШ № 75 ім. Лесі Українки
Меню сайту
Календар
«  Березень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Головна » 2012 » Березень » 4 » Стипендіати ім. Лесі Українки
21:00
Стипендіати ім. Лесі Українки

Вітаємо стипендіатів ім. Лесі Українки!

За рішенням педагогічної ради школи та підсумків навчальних досягнень учнів школи за 1 семестр  2011-2012 н.р.  та результатів  ІІ туру  Всеукраїнських  предметних олімпіад  з базових дисциплін, інтелектуальних та мистецьких конкурсів, турнірів нагороджуються:

Сайкевич  Діана (3-б кл.) – за ІІ м. у конкурсі ім. П.Яцика

Єрмолін Даниїл (4-а кл.) – за ІІ м. у конкурсі ім.. П.Яцика

Тимрук Діана (4-б кл.) за І місце у конкурсі «Сурми звитяги»

Тимрук Романна (4-б кл.) заІ місце у конкурсі «Сурми звитяги»

Гладенюк Анастасія (5-в кл.) за відмінне навчання

Кічула Ірина (5-в кл.) за відмінне навчання

Лоїк Вікторія (5-в кл.) за відмінне навчання

Королишин Ярема (6-а кл.) за відмінне навчання

Морозов Микола (6-а кл.) за відмінне навчання; ІІ місце в олімпіаді з математики

Пилипович Оксана (6-в кл.) за відмінне навчання

Пелищишин Юрій (7-а кл.) за відмінне навчання; І місце в олімпіаді з математики; ІІІ місце в олімпіаді  з географії

Кузяків Ярина (7-а кл.) за перемогу у конкурсі «Обєднаймося, браття мої»

Левус Яна (7-а кл.) за ІІ місце в олімпіаді з фізики

Дейнека Анастасія (8-а кл.) за відмінне навчання

Тріпник Христина (8-а кл.) за відмінне навчання

Дорожовець Анастасія (8-б кл.) за відмінне навчання; І місце в к. ім. П.Яцика; І місце в олімпіаді з географії; І місце в олімпіаді з хімії; ІІ місце в олімп. з англ.. мови; ІІ місце – з математики; ІІ місце – з біології; ІІ місце – з історії.

Лапотков Валентин (8-б кл.) за ІІІ місце в олімпіаді з фізики

Касьяненко Софія (9-а кл.) за ІІ місце в олімпіаді з англ. мови

Гараздовська Ірина (9-а кл.) за І місце в олімпіаді з географії

Кінах Юрій (9-б кл.) за ІІ місце в олімпіаді з фізики; ІІ місце в олімпіаді з хімії

Довгань Остап (9-б кл.) за ІІ місце в олімпіаді з трудового навчання

Процишин Володимир (9-б кл.) заІІІ місце в олімпіаді з правознавства

Баляш Ярина (10-а кл.) за відмінне навчання

Івасик Вікторія (10-а кл.) за відмінне навчання; ІІІ місце в олімпіаді з математики

Буждиган Олена (10-а кл.) за відмінне навчання

Гаравська Аліна (10-а кл.) за відмінне навчання

Тимчишин Ярина (10-а кл.) за відмінне навчання; ІІІ місце в олімпіаді з англ..мови

Стародуб Євгенія (10-б кл.) за І місце в олімпіаді з християнської етики

Брода Анна - Марія (10-б кл.) за ІІІ місце в олімпіаді з фізики

Петришин Наталія (10-б кл.) за відмінне навчання; І місце в олімпіаді з хімії

Дехтяр Сергій (10-б кл.) заІ місце у півфіналі конкурсу «Золотий байт - 2011»; ІІ місце в олімпіаді з інформатики

Чесноков Ігор (10-б кл.) за І місце у півфіналі конкурсу «Золотий байт - 2011»

Яцик Марія (10-б кл.) за відмінне навчання

Сухоцька Наталія (11-а кл.) за відмінне навчання; І місце в олімпіаді з англ..мови; ІІІ місце – з української мови; ІІІ місце – з хімії

Дмитренко Валентин (11-а кл.) за І місце у півфіналі та фіналі конкурсу «Золотий байт - 2011»; ІІ місце в олімпіаді з інформатики;

Петровська Ірина (11-а кл.) за ІІІ місце в олімпіаді з німецької мови

Шевченко Світлана (11-а кл.) заІ місце у конкурсі ім. П.Яцика; ІІІ місце у конкурсі ім. Т.Шевченка

Копчак Олеся (11-а кл.) за ІІІ місце у конкурсі «Світова література вчить»

Бончик Оксана (11-а кл.) за відмінне навчання

Від імені всіх вчителі та учнів школи щиро вітаю наших стипендіатів бажаю, щоб ці перемоги стали гарним стартом до нових звершень!

Переглядів: 1320 | Додав: Woolf | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Друзі сайту
Група ВКонтакті
http://vkontakte.ru/club2003123
Як же без них
http://www.ukrreferat.com/