Четвер, 14.12.2017, 09:25Вітаю Вас Гість | RSS
СЗШ № 75 ім. Лесі Українки
«  Грудень 2017  »

Розклад та конспекти уроків, орієнтовні завдання практичних та тематичних робіт

15.03.2012р

Запрошуємо Вас взяти участь у грандіозному проекті із вимірювання знань десятикласників.
Розпочинається реєстрація на пробне-інтернет тестування (http://pitest.org.ua). В яке фахівці із дипломами вклали свій розум і сили. Прошу розрізняти Тренувальне онлайн тестування і пробне інтернет тестування.

Різниця проста ТОЛТ безкоштовне і складається виключно із завдань, які коли небуть були задіяни у ЗНО, а ПІ-тест платне (хоча ціна невелика 20 грн за тест), а із перевіркою відкритої частини (укр. та англ.) 30 грн., та складається із завдань, які розробили фахівці в області тестології на базі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти і є закритими для неоплачених учасників.

Також цього року є дуже значна відмінність, що ПІ-тест проводиться виключно для учнів 10 класу!!! Ми так вирішили, бо учні 11 класу в цей період можуть пройти пробне процедурне тестування у березні, а от для 10 класників це дійсно хороша нагода випробувати свої знання. Враховуючи той факт, що завдання для 10 класу складені із урахуванням пройденого матеріалу станом на березень місяць це чудова нагода перевірити свої знання.

Тому запрошую усіх десятикласників взяти участь у унікальному проекті (відповіді вносяться у електронні бланки ЗНО-2012, а відкриту частину перевірятимуть двоє екзаменаторів)!!!

Будемо раді бачити кожного у нас на проекті ПІ-тесту!

Реєстрація проходитиме до 12 квітня 2012 року. більше інформації на http://pitest.org.ua.

Успіхів!

01.02.2012р

НАГАДУЮ!!!! Пересилаємо мені ваші роботи!

Учні 10-А класу, хто ще не здав відеокліпу, цього тижня останній строк здачі!

А також усі (учні 10-А та 10-Б класу) мені пересилають електронний варіант газет. Якщо виникають якісь запитання по темах уроків, або ви не знаєте, як зробити практичну роботу, я відповім на ваші питання дистанційно: пишіть на мою електронну пошту, скайп або вконтакті. Я чекаю ваші роботи!

11.01.2012р

Планування уроків на ІI-семестр 2011-2012 навчального року.

18.11.2011р
Існують загальні рекомендації щодо оформлення презентацій.До них належать такі поради:

• Кожен слайд має відображати одну думку.
  • Заголовки мають бути короткими, привертати увагу аудиторії та узагальнювати головну думку.
  • У заголовках слід використовувати великі і малі літери.
  • Текст пояснень має бути коротким і складеним з простих речень.
  • Всього на слайді  має бути не більше 6–8 рядків тексту.
  • Дієслова мають бути використані в одній часовій формі.
  • Слайди не мають бути занадто яскравими.
  • Фон має бути нейтральним, щоб домінував зміст слайда.
  • Кількість блоків, що відображають графічні чи статистичні дані, має бути в межах 1–4.
  • Підписи до ілюстрацій доцільно розміщувати знизу.
  • Усі слайди презентації мають бути витримані в одному стилі.
Значною допомогою у створенні презентації є попереднє ознайомлення з критеріями, згідно з якими можна оцінити її якість. Загальні критерії оцінювання, подані в таблиці.
15.11.2011р
Важливо!!! Зверніть увагу, деякі учні не мають оцінок за попередні практичні роботи! Прошу прийти в кабінет №35 (з 22.11.2011 по 24.11.2011р) і захистити свої практичні роботи. Інакше в кінці тижня будуть виставлені відповідні бали за тему.

11.11.2011р

Нагадую!!! Ми розпочали вивчення великої теми "Комп'ютерні презентації та публікації". Тематична атестація з цієї теми буде виставлятися, як загальна оцінка за дослідження на задану тему. Дослідження Ви представляєте у вигляді презентації та публікації. Пропоную наступні теми для дослідження:

1. Проаналізуйте, як змінюється ціна сканерів залежно від зміни значень їх основних властивостей. Підберіть найкращу модель за співвідношенням "ціна-якість"
  2. Порівняйте значення властивостей сучасних струменевих і лазерних кольорових принтерів. Які переваги і недоліки цих пристроїв.
  3. Які технології друкуючих пристроїв мають найкращі перспективи розвитку? Обґрунтуйте свою відповідь.
  4. Порівняйте ціни та можливості різних клавіатур. Обґрунтуйте, яку клавіатуру доцільніше купити для шкільного кабінету інформатики.
  5. Систематизуйте інформацію про сучасне мультимедійне обладнання (відеопрезентатори, інтерактивні дошки, засоби віртуальної реальності та ін.) та вкажіть можливості їхнього використання в школі.
  6. Порівняйте ціни та можливості різних маніпуляторів. Обґрунтуйте, який з низ доцільніше купити для шкільного кабінету інформатики.
  7. Систематизуйте інформацію про сучасні портативні комп'ютери (планшети, електронні книжки, і-Раd та ін.) та вкажіть можливості їхнього використання в школі.
  8. Порівняйте сучасні антивірусні програми, вкажіть переваги та недоліки цих програм. Підберіть найкращу програму для школи.
  9. Проаналізуйте, як змінюється ціна відео карточки залежно від зміни значень її основних властивостей. Підберіть найкращу модель за співвідношенням "ціна-якість".

01.09.2011р

Планування уроків на І-семестр 2011-2012 навчального року. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів,10-11 класи, рівень стандарту, Київ 2010

Група ВКонтакті
Як же без них